Rychlá rezervace

FAQ

Odpovědi na vaše časté dotazy

Je nějaké omezení pro hru – věk, pohlaví, zdravotní stav?

Omezení není žádné. Každý, kdo unese a obleče vestu a může se samostatně pohybovat, si může zahrát. Mohou hrát děti (cca od 120cm), mládež, rodiče, babičky, dědečkové… Všem se dá přizpůsobit a všichni si mohou laser game užít dle svých možností.

Musí přijít děti s rodiči či doprovodem?

Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít s sebou doprovod staršího 18 let. Pokud chce dítě mladší 15 let navštěvovat klub tak často, že si nemůže zajistit doprovod dospělého a není on či rodič členem klubu, může si sebou přinést souhlas zákonného zástupce (ke stažení zde). Tento souhlas má trvalý charakter.

Důvodem je vstup do arény na vlastní nebezpečí. Za škody způsobené hráčem zodpovídá v případě hráče mladšího 15 let jeho zákonný zástupce.

Členi klubu mají tento souhlas již podepsaný a odsouhlasený na přihlášce. Dětské přihlášky podepisuje rodič a u dospělích jsou děti vypsané na jejich přihlášce. Toto má opět trvalý charakter a další souhlas již není zapotřebí. 

Jsme škola, spolek pracující s dětmi, musíme mít pro každé dítě zvlášť souhlas zákonného zástupce?

Nemusíte, za děti v tomto případě zodpovídá dospělý doprovod dané skupiny (pedagog, vedoucí....)

Je nutné přijít ve sportovní obuvi a oblečení?

Jsou potřeba čisté uzavřené boty (nejlépe sportovní). Oblečení je na vás, ale věřte, že se řádně zapotíte. Doporučujeme pohodlné tmavé oblečení a případně ručník (k dispozici je sprcha).

Je nutná černá barva oblečení?

Není potřeba, ale v tmavém prostoru poskytuje mírnou výhodu.

Jsou k dispozici šatny a skříňky, kde si mohu uložit své věci?

Ano, šatny, skříňky i srchu máte k dispozici. Ručník Vám za mírný 20ti Kč příplatek můžeme půjčit.

Jak dlouho trvá jedna hra a jak je náročná?

Jedna hra trvá 15 minut – při bonusu za nasbírané hry (viz členství) trvá 20 minut. Hra je fyzicky náročná a určitě se zapotíte. Každý si to ale přizpůsobí svým možnostem.

Můžu si rezervovat více časů za sebou?

Většinou si hráči rezervují 2 půlhodinky (v tomto čase odehrajeme i 3hry), ale doporučujeme dát mezi hrami pauzu, protože hra je opravdu rychlá, akční a fyzicky náročná.

Proč musím přijít dřív než v čas začátku rezervované hry? Začínáme hrát přesně na minuty?

Pokud k nám jdete poprvé, je třeba přijít alespoň s 15ti min. předstihem. Potřebujeme Vám vysvětlit pravidla, vy se můžete mít potřebu převléci přede hrou apod. Je fajn, když to vše zvládneme před začátkem hry. Chceme, aby jste si to užili beze stresu a pokud budete chtít víc her než máte rezervované, či delší pauzu mezi hrami, můžeme kůli včasným příchodům a přípravě vám vyjít vstříc.
Pozn.: V sezóně a o víkendech ne vždy dokážeme ale začít přesně na čas. Je třeba vždy počítat i s drobným zdržením hry. Na vině je většinou snaha vyhovět všem hráčům, zpoždění skupiny, můžeme se také zdržet déle s dětskou skupinou a pod. Tím získáme zdržení někdy i třeba půlhodinku. Věříme, že pokud si k nám jdete úžít odpoledne, nemáte to na knap a že nám to odpustíte. Příště to třeba budete vy, kteří budou potřebovat víc času na přípravu či druhou hru bez objednání. Díky za pochopení :-D 

Může mi laser nějak uškodit či poškodit zrak?

Laser vám zrak nepoškodí, jedná o lasery s výkonem nižším než 1 mW a délkou expozice kratší než 25 ms. Ani při dlouhodobém působení nejsou pro člověka ani oděv nijak škodlivé či nebezpečné.

Minimální a maximální počet hráčů?

Minimální počet hráčů pro jednu hru jsou 3, maximální pak 10. Pokud nemáte parťáky, přidejte se do otevřené skupiny (viz rezervace).

Je možné u vás získat nějakou slevu či výhody?

Ano, máme slevy pro děti, seniory, ZTP. Další výhody, bonusy a výrazné slevy mají členové klubu (viz členství). Pro velké skupiny a firmy nastavujeme cenu i systém hry individuálně.

Je možnost se u vás občerstvit?

Ke klubu patří i café bar, kde si každý najde své. V nabídce je káva, čokoláda, různé druhy nealkoholických nápojů a pro starší i alkoholické nápoje, pivo, koktejly… a samozřejmě i něco pro zahnání hladu a uspokojení chuti. Dá se ale pro vaši akci objednat i raut na přání.

Mohu u vás oslavit narozeniny?

Určitě. Připravíme pro vás vše od výzdoby, přes občerstvení, dort, až po program. Malí i velcí, vždy podle vašeho přání.

Dá se u vás platit kartou?

Zatím ne. U nás se dá platit pouze hotově nebo u členů odpočtem ze zakoupeného kreditu.

Děláte turnaje, ligu apod.?

Pořádáme různé akce a turnaje. 

Facebook - Aréna Facebook - CaféBar